BE01Y4 Two young boys smoking a cigarette, a girl watching

Насправді людей, які почали палити після 18 років, не так вже й багато, більшість прийшло до цієї шкідливої ​​звички в підлітковому віці.

За часів бурхливої ​​молодості люди не замислюються про ризики для здоров’я і не віддають собі звіт в тому, що куріння швидко викликає звикання. Підлітки помилково вважають, що вони можуть спробувати, що ж таке сигарета і, якщо їм не сподобатися – швидко кинути.

Але реальність полягає в тому, що нікотин викликає швидку появу залежності. Вже через короткий проміжок часу підлітки, так само як і дорослі, починають відчувати тягу до викурювання все більшої кількості сигарет.

Існує ряд причин, через які діти і підлітки починають палити:
Тиск з боку однолітків грає в цьому сенсі дуже важливу роль. Дуже багато дітей починають палити тільки тому, що їх друзі вже пробували «заборонений плід» і продовжують цим балуватися.

Також свій вплив надає домашня атмосфера, якщо дитина виростає в родині, де всі поголовно курять, діти починають курити, щоб бути схожими на членів своєї сім’ї.
Іноді підлітки і діти починають курити в знак протесту проти батьків або підвалин суспільства.

Деякі діти починають курити через надмірну низької самооцінки, куріння допомагає їм змішатися з натовпом і знайти собі друзів. Тут працює правило: якщо вони курять, значить їх однолітки візьмуть їх в своє коло.
В деяких випадках діти пояснюють той факт, що вони потягнулися за сигаретою, тим, що їм хотілося виглядати дорослішими і старше, це особливо проявляється, якщо в їх компанії є курить молодь.

Ну і звичайно не варто забувати про тих, хто почав курити просто щоб подивитися, що в цьому процесі такого, чому громадськість приділяє цій проблемі таке грандіозне увагу. Оскільки продаж тютюнових виробів та куріння до досягнення 16-18 віку в багатьох країнах заборонені, діти і підлітки, яким вдається потайки покурити і не бути спійманими, насолоджуються почуттям тріумфу.

Незалежно від того, яка причина змусила підлітка взяти сигарету, неважливо наскільки старанно і красномовно ви будете попереджати їх про шкоду куріння, більшість підлітків все одно почне палити.

Деякі підлітки починають курити тому, що їх улюблений актор чи співак теж курить, вони думають, що якщо будуть палити, як курить їх кумир, то постануть в очах інших в новому гламурному і сексуальному образі.

Те, як виробники тютюнових виробів рекламують свою продукцію, також впливає на молоді і сприйнятливі розуми. Багато рекламних ролики несуть в собі прихований підтекст, ідея якого полягає в тому, що куріння сприяє спілкуванню, допомагає простіше знаходити нових друзів і партнерів.

У багатьох країнах реклама тютюнової продукції була заборонена і виробники були поставлені в жорсткі рамки щодо своєї рекламної політики.

nodasads.bmp

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

12 − 9 =