Це, напевно, найважливіша причина відмовитися від куріння. Численні курці розуміють, що шкоди організму вже заподіяно, тільки відчуваючи певний дискомфорт. Куріння викликає ряд серйозних захворювань, деякі з них можуть стати причиною летального результату, а інші – сильно виснажити організм, але, варто пам’ятати, що всі без винятку захворювання роблять серйозний негативний вплив на якість вашого життя і життя ваших рідних і близьких.

Більшість людей знає, що куріння є причиною раку легенів і серцевих захворювань, але це не єдине, чого належить боятися курцям.

По-перше, дослідження довели, що палить чоловік втрачає 13,2 роки свого життя, а жінка – 14,5 року. У загальному і цілому курці не живуть так само довго, як ті, хто не брався за сигарети, шкідлива звичка здатна вкрасти 10-30 років життя.

У 9 випадках з 10 куріння викликає рак легенів, а також підвищує відсоток появи пухлин в інших частинах тіла. Курці також схильні до захворювань порожнини рота, голосових зв’язок, горла, нирок, шлунка, товстої кишки, підшлункової залози, печінки, прямої кишки і стравоходу.

Завзяті курці також ризикують завдати серйозної шкоди своїм легким і розвинути одне з респіраторних захворювань, таких як бронхіт або емфізема, що роблять процес дихання неймовірно складним.

Люди, які страждають такими захворюваннями, найчастіше страждають задишкою, подолавши невелику відстань, або піднявшись по сходовому прольоту, або виконавши будь-яку роботу по дому. Суперечливість дихання буде супроводжуватися також постійним грудним кашлем, який неможливо буде вилікувати.

Також було доведено, що курці в два рази частіше страждають від серцевих нападів, крім того, куріння може стати причиною стенокардії і атеросклерозу.

Кинувши курити, ви значно знижуєте ризик появи онкологічних захворювань, хвороб серця і легенів.
Хороші новини такі: після закінчення 15 років після відмови від куріння, ризик розвитку раку легенів у колишніх курців всього лише трохи вище, ніж у некурящих людей, а шанси отримати інфаркт буде приблизно такими ж, як і у тих, хто ніколи не курив .

Якщо ви кидаєте палити, що через:

20 хвилин: ваше кров’яний тиск і пульс прийдуть в норму, нормалізується циркуляції крові;

8 годинника: ризик інфаркту буде знижуватися, а відсоток вмісту кисню в крові підвищуватися і наближатися до нормального рівня;

12 годинників: зниження відсотка чадного газу в організмі;

24 години: чадний газ повністю буде виведений з організму, а легкі почнуть прочищатися від слизу і сміття;

36 годин: нервові закінчення, знищені курінням, почнуть відростати заново;

48 годин: в організмі не залишиться нікотину, нюх і смак значно поліпшуватися;

72 години: дихати стане легше, в організмі накопичиться велика кількість енергії;

2-12 тижнів: поліпшення в циркуляції крові у всьому організмі;

3 9 місяців: легені починають працювати на 5-10 Ф% ефективніше, знижуються труднощі в диханні;

5 років: ризик інфаркту знижується в два рази;

10 років: ваші шанси захворіти на рак легенів знизяться в два рази.

nodasads.bmp

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

13 − five =