Існує безліч причин того, чому люди хочуть кинути курити назавжди. Однак, у кожної людини є свої індивідуальні причини відмовитися від куріння.

Саме на ці причини вам доведеться звертати увагу, як до настання дня-Х, так і після того, як ви відмовитеся від куріння повністю для того, щоб зберегти свою цілеспрямованість в переживанні цих важких часів. Ви повинні весь час пам’ятати, що саме це і є кінцева мета всіх ваших зусиль: ви кидаєте палити саме в силу цих причин.

Як тільки ви вирішили кинути курити і визначили для себе точну дату відмови від куріння, сядьте і подумайте, чому ви кидаєте палити. Ваші контраргументи повинні бути сильніше причин, що спонукають вас продовжувати палити.

Непоганою ідеєю було б взяти листок паперу і розділити його на дві частини, на одній з них вказати причини, через які ви курите, а на іншій половині – причини, за якими ви хочете кинути палити. Записуйте все, що приходить в голову, яким би незначним це вам не здавалося.

Під час складання списку заодно подумайте про плюси (якщо такі, звичайно, є) і мінуси куріння.
Уважно вивчіть те, що написали і перевірте, чи є причини відмови від куріння більш важливими.

У вашому списку причин куріння можуть бути наступні:

Я люблю курити;
Це допомагає мені розслабитися;
Це допомагає мені концентруватися;
У мене виробилася залежність до нікотину;
Я курю, коли нервую або сумую;
Я курю, коли я проводжу час з друзями;
Я курю тому, що курять мої батьки;
Куріння робить мене більш впевненим у собі;
Палю за звичкою;
Не хочу набрати вагу, якщо я кину;
Я курю, коли мені самотньо.


Як тільки ви виділите причини того, чому ви курите, ви почнете більше розуміти свою звичку, краще ознайомитеся зі своєю проблемою, а значить, вам простіше буде впоратися з цим завданням. Далі ви спробуєте знайти для себе альтернативу курінню в зазначених вами ситуаціях. Це ще один крок на шляху позбавлення від шкідливої ​​звички і прихильності до тютюну раз і назавжди.

Повертаючись назад до ваших бажань кинути палити, складіть список ваших особистих причин відмови від куріння, напишіть їх на невеликому клаптику паперу носите завжди при собі, щоб мати можливість при бажанні перечитати або переглянути свій список.

Ви також можете зробити і другий список на великому аркуші паперу і прикріпити його де-небудь будинку або в офісі на видному місці, там, де він постійно буде видно протягом дня.

Причини відмовитися від куріння повинні перевищувати причини продовжувати потурати своєї шкідливої ​​звички. Далі ми наводить список типових причин відмови від куріння. Але пам’ятайте, що чим більше буде ваш список, тим краще.

Я не хочу розвинути рак легенів, захворювання серця і інші захворювання, що мають відношення до паління;
Я швидко вибиваюся з дихання і вже далеко не в колишньої форми;
Мені набридло пахнути, як брудна попільничка;
Моя шкіра жахливо виглядає;
Мої зуби втратили білизну;
Куріння провокує передчасне старіння;
Мій одяг і волосся завжди пахнуть сигаретами;
У мене розвинувся постійний кашель;
Я хочу почати ходити в спортзал;
Я більше не можу собі дозволити курити;
Я хочу кинути курити заради дитини;
Хочу прожити довше;
Хочу повністю контролювати своє життя.


Деякі експерти вважають, що ключовим моментом у зміні шкідливих звичок є зміна того, як наш мозок сприймає цю звичку, а після – вироблення позитивного мислення, що сприяє зміні негативного образу дії.

Зміна звички є дуже суттєвим моментом, а куріння є звичка, яку ви повинні змінити. Для того, щоб зробити це, потрібно змінити хід думок, які ведуть вас до паління і перепрограмувати мозок.

Під час процесу куріння ви можете відчувати смуток і, якщо вас нестримно тягне курити, перечитайте список ваших причин відмови від куріння. Після того, як ви зробите це кілька разів, ви автоматично почнете мислити по-іншому щодо куріння.

nodasads.bmp

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

2 + 14 =